Όλα τα Ακίνητά μας

36 αγγελίες

Χολαργός Φανερωμένη | Πολυτελές ρετιρέ διαμέρισμα 168 τ.μ. με 4 υπνοδωμάτια

€ 495.000 168 τ.μ.

  • 2.946 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Στην καρδιά της Φανερωμένης Χολαργού, σε προνομιακή τοποθεσία δίπλα στον σταθμό Μετρό Χολαργού, διατίθεται προς πώληση πλήρ...

Κωδ. A075-SH12575

Αμπελόκηποι Γηροκομείο | Ανακαινισμένο διαμέρισμα 84 τ.μ. με 2 υπνοδωμάτια

€ 850 84 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο στους Αμπελόκηπους, δίπλα στην Πανόρμου και μόλις 200 μέτρα από τον σταθμό Μετρό Πανόρμου, δι...

Κωδ. A078-RH12578

Αγία Φιλοθέη Αμαρουσίου | Οικόπεδο 525 τ.μ. με κτίσμα και υπόλοιπο δόμησης

€ 1.100.000 525 τ.μ.

  • 2.095 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

Σε μία από τις πιο ήσυχες και προνομιακές γειτονιές του Αμαρουσίου, δίπλα στην ιστορική Παλαιά Μονή Αγίας Φιλοθέης, διατίθε...

Κωδ. B019-SL12519

Άνω Χολαργός | Επαγγελματικά γραφεία 144 τ.μ. σε κεντρικότατο σημείο

€ 1.600 144 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 4 Χώροι
  • 1 Μπάνιο

Στον Άνω Χολαργό διατίθεται γωνιακός ισόγειος επαγγελματικός χώρος 144 τ.μ., υπερυψωμένος, σε ένα από τα πιο κεντρικά σημεία της π...

Κωδ. A073-RB12573

Παλλήνη Κέντρο | Φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου 120 τ.μ. στην καρδιά της πόλης

€ 340.000 120 τ.μ.

  • 2.833 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Παλλήνη Κέντρο | Φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου 120 τ.μ. στην καρδιά της πόλης.

Στην καρδιά της Παλλήνης, λίγο πριν τον λόφο Λεβίδη, ένα φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 120 τ.μ. περιμένει να γίνει το επ...

Κωδ. A047-SH12547

Κάπη, Μυτιλήνη | Παραδοσιακή διώροφη μονοκατοικία 176 τ.μ. με αυλή και αποθήκη

€ 70.000 130 τ.μ.

  • 538 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κάπη, Μυτιλήνη | Παραδοσιακή διώροφη μονοκατοικία 176 τ.μ. με αυλή και αποθήκη.

Ανακαλύψτε τη μοναδικότητα αυτής της πέτρινης παραδοσιακής μονοκατοικίας, μόλις 5 λεπτά από το γραφικό χωριό Μανταμάδο...

Κωδ. A005-SH12505

Κηφισιά | Πολυτελές διαμέρισμα 109 τ.μ. με 3 υπνοδωμάτια

€ 400.000 109 τ.μ.

  • 3.670 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κηφισιά, Προφήτης Ηλίας | Πολυτελές διαμέρισμα 109 τ.μ. με 3 υπνοδωμάτια

Σε εξαιρετική τοποθεσία στην Κηφισιά, διατίθεται προς πώληση ρετιρέ διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 109 τ.μ., το οποίο συνδυάζ...

Κωδ. A076-SH12576

Άνω Μελίσσια | Πολυτελές διαμέρισμα 140 τ.μ. 2ου ορόφου μέσα στη φύση.

€ 460.000 142 τ.μ.

  • 3.239 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Άνω Μελίσσια | Πολυτελές διαμέρισμα 140 τ.μ. 2ου ορόφου μέσα στη φύση

Σε μια καταπράσινη γειτονιά των Μελισσίων, δίπλα στις παρυφές της Πεντέλης και σε μικρή απόσταση από την τοπική αγορά, πωλείται ...

Κωδ. 19599300

Ντράφι | Οικόπεδο 2.582 τ.μ. σε προνομιακή τοποθεσία, € 410.000, 2.582 τ.μ.

€ 410.000 2.582 τ.μ.

  • 159 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.2

Ντράφι | Οικόπεδο 2.582 τ.μ. σε προνομιακή τοποθεσία

Διατίθεται εξαιρετικό οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 2.582 τ.μ. στην περιοχή Ντράφι Αττικής, σε προνομιακή τοποθεσία με πανοραμική και ανεμπόδιστη...

Κωδ. B010-SL12510

Άνω Χολαργός | Ρετιρέ διαμέρισμα 61 τ.μ., 5ου ορόφου με ανοιχτή θέα στον Υμηττό

€ 215.000 61 τ.μ.

  • 3.525 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στον Άνω Χολαργό, σε εξαιρετικό σημείο κοντά στο Δημαρχείο, διατίθεται προς πώληση ένα ιδιαίτερο ρετιρέ διαμέρισμα 61...

Κωδ. A074-SH12574