Όλα τα Ακίνητά μας

36 αγγελίες

Άνω Χολαργός | Οροφοδιαμέρισμα 127 τ.μ., 4ου ορόφου, με θέα που κόβει την ανάσα

€ 420.000 127 τ.μ.

  • 3.307 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε εξαιρετικό σημείο του Άνω Χολαργού, στους πρόποδες του Υμηττού και σε άμεση επαφή με την οργανωμένη αγορά της περιο...

Κωδ. 19599399

Λόφος Τσακού, Χολαργός | Ρετιρέ διαμέρισμα 129 τ.μ. με φως, άνεση και προοπτική

€ 335.000 129 τ.μ.

  • 2.597 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε μια από τις πιο ήσυχες και πράσινες γειτονιές του Χολαργού, στον Λόφο Τσακού, σας περιμένει ένα ρετιρέ 129 τ.μ. που...

Κωδ. 19599424

Παλιά Πόλη, Ναύπλιο | Πλήρως ανακαινισμένος χώρος 106 τ.μ. δίπλα στην Πλατεία Συντάγματος

€ 1.200 106 τ.μ.

  • 11 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Παλιά Πόλη, Ναύπλιο | Πλήρως ανακαινισμένος χώρος 106 τ.μ. σε ιστορικό κτίριο δίπλα στην Πλατεία Συντάγματος

Σε ένα από τα πιο χαρακτηριστικά σημεία της Παλιάς Πόλης του Ναυπλίου, προσφέρεται προς μί...

Κωδ. 19599385

Αθήνα - Κέντρο | Αίθουσα δεξιώσεων & εκδηλώσεων 600 τ.μ. έως 1.500 ατόμων

€ 1.900.000 600 τ.μ.

  • 3.167 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι
  • 2 Μπάνια

Αθήνα - Κέντρο | Αίθουσα δεξιώσεων & εκδηλώσεων 600 τ.μ. με χωρητικότητα έως 1.500 ατόμων.

Πωλείται μοναδική αίθουσα δεξιώσεων και εκδηλώσεων 600 τ.μ. στο κέντρο της Αθήνας. Ένας πολυτελώς ανακαινισ...

Κωδ. 19599329

Άνω Χολαργός | Οικόπεδο 308 τ.μ. σε ήσυχη περιοχή

€ 360.000 308 τ.μ.

  • 1.169 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

Άνω Χολαργός | Οικόπεδο 308 τ.μ. σε ήσυχη περιοχή

Διατίθεται οικόπεδο 308 τ.μ. στον Άνω Χολαργό, σε ήσυχη και κατοικημένη περιοχή. Το ακίνητο είναι εντός σχεδίου, άρτιο και οικοδομήσιμο, με παλαιό κ...

Κωδ. B013-SL12513

Ανάληψη Αστυπάλαιας | Οικόπεδο 523 τ.μ. κοντά στο αεροδρόμιο

€ 50.000 523 τ.μ.

  • 96 €/τ.μ.

Πωλείται οικόπεδο 523 τ.μ. στην περιοχή Ανάληψη της Αστυπάλαιας, σε ήσυχο σημείο κοντά στο αεροδρόμιο του νησιού. Το οικόπεδο διαθέτει νο...

Κωδ. B015-SL12515

Άνω Χολαργός | Φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. σε κεντρικό σημείο.

€ 83.000 48 τ.μ.

  • 1.729 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Άνω Χολαργός | Φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. σε κεντρικό σημείο

Διατίθεται χαριτωμένη και φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. στον Άνω Χολαργό, σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο, μόλις λίγα μέτρα από την αγορά, τα μέσα...

Κωδ. A039-SH12539Α

Θεολόγος Φθιώτιδας | Οικόπεδο 1.042 τ.μ. σε αναπτυσσόμενο οικισμό

€ 55.000 1.042 τ.μ.

  • 53 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.4

Πωλείται οικόπεδο 1.042 τ.μ. εντός σχεδίου, άρτιο και οικοδομήσιμο, σε μια περιοχή με έντονη αναπτυξιακή προοπτική, μόλις 140 χλμ. α...

Κωδ. B014-SL12514

Βάρη | Εξαιρετικό οικόπεδο 713 τ.μ. δίπλα στην παραλία Βάρκιζας

€ 750.000 713 τ.μ.

  • 1.052 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.4

Πωλείται επίπεδο οικόπεδο 713 τ.μ. σε εξαιρετικό σημείο στον Ασύρματο Βάρης, μόλις 800 μ. από την παραλία της Βάρκιζας και σε μικρή απ...

Κωδ. B016-SL12516

Άνω Παπάγου | Πολυτελές μοντέρνο οροφοδιαμέρισμα 127 τ.μ. 1ου ορόφου με θέα

€ 640.000 127 τ.μ.

  • 5.039 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Σε προνομιακό ψηλό σημείο της ήσυχης περιοχής Άνω Παπάγου, σε πολυτελές νεόδμητο κτίριο μόλις 5 κατοικιών, πωλείται γωνιακ...

Κωδ. A059-SH12559