Όλα τα Ακίνητά μας

36 αγγελίες

Πόρτο Ράφτη | Προνομιακό Γωνιακό Οικόπεδο 755 τ.μ. με Θέα Θάλασσα.

€ 230.000 755 τ.μ.

  • 305 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.3

Πόρτο Ράφτη | Προνομιακό Γωνιακό Οικόπεδο 755 τ.μ. με Θέα Θάλασσα

Σε ένα από τα πιο ανοιχτά και ήσυχα σημεία του Πόρτο Ράφτη, προσφέρεται γωνιακό οικόπεδο με εξαιρετικά χαρακτηριστικά και ανεμπόδιστ...

Κωδ. B009-SL12509

Πανόραμα Σαρωνίδας | Συγκρότημα 4 κατοικιών 315 τ.μ. με μαγευτική θέα στον Σαρωνικό Κόλπο.

€ 680.000 315 τ.μ.

  • 2.159 €/τ.μ.
  • 9 Υπνοδωμάτια
  • 6 Μπάνια

Πανόραμα Σαρωνίδας | Συγκρότημα 4 κατοικιών 315 τ.μ. με μαγευτική θέα στον Σαρωνικό Κόλπο

Σε ένα μοναδικό, αμφιθεατρικό σημείο στο Πανόραμα Σαρωνίδας, διατίθεται προς πώληση συγκρότημα κατοικιών συν...

Κωδ. A044-SH12544

Άνω Χολαργός | Κατάστημα 29 τ.μ. με πρόσοψη 5 μ. σε ιδιαίτερα εμπορικό σημείο

€ 700 29 τ.μ.

  • 24 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Άνω Χολαργός | Κατάστημα 29 τ.μ. με πρόσοψη 5 μ. σε ιδιαίτερα εμπορικό σημείο.

Ενοικιάζεται φωτεινό και ιδιαίτερα προβεβλημένο κατάστημα 29 τ.μ. σε κεντρική αγορά του Άνω Χολαργού, σε δρόμο με σταθε...

Κωδ. A025-SH12525

Δήλησο, Στύρα Εύβοιας | Κατοικία 160 τ.μ. με ξενώνα 45 τ.μ. και πανοραμική θέα στη θάλασσα

€ 450.000 205 τ.μ.

  • 2.195 €/τ.μ.
  • 5 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Δήλησο, Στύρα Εύβοιας | Κατοικία 160 τ.μ. με ξενώνα 45 τ.μ. και πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Αναζητάτε ένα ήσυχο, παραθαλάσσιο καταφύγιο μέσα στη φύση, σε απόσταση μόλις μίας ώρας από την Αθήνα; Αυτ...

Κωδ. A003-SH12503

Νέος Βουτζάς | Βιοκλιματική τριπλοκατοικία 710 τ.μ. απαράμιλλης ποιότητας και αισθητικής.

€ 1.300.000 710 τ.μ.

  • 1.831 €/τ.μ.
  • 9 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Νέος Βουτζάς | Βιοκλιματική τριπλοκατοικία 710 τ.μ. απαράμιλλης ποιότητας και αισθητικής

Πωλείται υψηλής αισθητικής τριπλοκατοικία 710 τ.μ., σε οικόπεδο 1.000 τ.μ., σχεδιασμένη με βιοκλιματική φιλοσ...

Κωδ. A045-SH12545

Κάτω Παπάγου | Ανακαινισμένο διαμέρισμα 1ου ορόφου, 48 τ.μ. δίπλα στο Μετρό.

€ 230.000 48 τ.μ.

  • 4.792 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σε μια όμορφη, αραιοκατοικημένη και ήσυχη γειτονιά του Κάτω Παπάγου, πωλείται διαμέρισμα πρώτου ορόφου (48 τ.μ.) με εξαιρ...

Κωδ. A042-SH12542

Chamolia, Vravrona | Seaside Plot 900 sq.m.

€ 550.000 900 τ.μ.

  • 611 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.3

Χαμολιά, Βραυρώνα | Οικόπεδο 900 τ.μ. Παραθαλάσσιο

Μοναδική ευκαιρία στην αναπτυσσόμενη περιοχή της Χαμολιάς, μόλις 60 μέτρα από τη θάλασσα! Διατίθεται προς πώληση γωνιακό οικόπεδο 900 τ.μ., με συντ...

Κωδ. B004-SL12504

Αθήνα, Άγιος Παντελεήμονας | Γωνιακό Κενό Οικόπεδο 214 τ.μ.

€ 450.000 214 τ.μ.

  • 2.103 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 4.2

Αθήνα, Άγιος Παντελεήμονας | Γωνιακό Κενό Οικόπεδο 214 τ.μ.

Γωνιακό οικόπεδο σε έναν από τους πιο κεντρικούς δρόμους της Αθήνας, σε σημείο όπου σπάνια διατίθεται κενό οικόπεδο. Έχει συνολικό εμβαδόν...

Κωδ. B005-SL12505

Άνω Χολαργός | Φωτεινό διαμέρισμα 75 τ.μ. 3ου ορόφου με θέα

€ 190.000 75 τ.μ.

  • 2.533 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Άνω Χολαργός | Φωτεινό διαμέρισμα 75 τ.μ. 3ου ορόφου με θέα

Διατίθεται προς πώληση φωτεινό και ευχάριστο διαμέρισμα στον 3ο όροφο, επιφάνειας ιδανικής για οικογένεια 3-4 ατόμων, σε άριστη κατάσταση κ...

Κωδ. A026-SH12526

Άνω Παπάγου | Προνομιακή Μεζονέτα ρετιρέ 220 τ.μ., 2ου–3ου ορόφου, με ανεμπόδιστη θέα από παντού

€ 2.800 220 τ.μ.

  • 13 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Άνω Παπάγου | Προνομιακή Mεζονέτα ρετιρέ 220 τ.μ., 2ου–3ου ορόφου, με ανεμπόδιστη θέα από παντού

Ακριβώς στους πρόποδες του Υμηττού, σε μία από τις πιο προνομιακές γειτονιές του Άνω Παπάγου, διατίθε...

Κωδ. A069-RH12569