Πωλήσεις κατοικιών

20 αγγελίες

Παλλήνη Κέντρο | Φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου 120 τ.μ. στην καρδιά της πόλης

€ 340.000 120 τ.μ.

  • 2.833 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Παλλήνη Κέντρο | Φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 3ου ορόφου 120 τ.μ. στην καρδιά της πόλης.

Στην καρδιά της Παλλήνης, λίγο πριν τον λόφο Λεβίδη, ένα φωτεινό οροφοδιαμέρισμα 120 τ.μ. περιμένει να γίνει το επ...

Κωδ. A047-SH12547

Κάπη, Μυτιλήνη | Παραδοσιακή διώροφη μονοκατοικία 176 τ.μ. με αυλή και αποθήκη

€ 70.000 130 τ.μ.

  • 538 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κάπη, Μυτιλήνη | Παραδοσιακή διώροφη μονοκατοικία 176 τ.μ. με αυλή και αποθήκη.

Ανακαλύψτε τη μοναδικότητα αυτής της πέτρινης παραδοσιακής μονοκατοικίας, μόλις 5 λεπτά από το γραφικό χωριό Μανταμάδο...

Κωδ. A005-SH12505

Κηφισιά | Πολυτελές διαμέρισμα 109 τ.μ. με 3 υπνοδωμάτια

€ 400.000 109 τ.μ.

  • 3.670 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Κηφισιά, Προφήτης Ηλίας | Πολυτελές διαμέρισμα 109 τ.μ. με 3 υπνοδωμάτια

Σε εξαιρετική τοποθεσία στην Κηφισιά, διατίθεται προς πώληση ρετιρέ διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 109 τ.μ., το οποίο συνδυάζ...

Κωδ. A076-SH12576

Άνω Μελίσσια | Πολυτελές διαμέρισμα 140 τ.μ. 2ου ορόφου μέσα στη φύση.

€ 460.000 142 τ.μ.

  • 3.239 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Άνω Μελίσσια | Πολυτελές διαμέρισμα 140 τ.μ. 2ου ορόφου μέσα στη φύση

Σε μια καταπράσινη γειτονιά των Μελισσίων, δίπλα στις παρυφές της Πεντέλης και σε μικρή απόσταση από την τοπική αγορά, πωλείται ...

Κωδ. 19599300

Χολαργός Φανερωμένη | Πολυτελές ρετιρέ διαμέρισμα 168 τ.μ. με 4 υπνοδωμάτια

€ 495.000 168 τ.μ.

  • 2.946 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Στην καρδιά της Φανερωμένης Χολαργού, σε προνομιακή τοποθεσία δίπλα στον σταθμό Μετρό Χολαργού, διατίθεται προς πώληση πλήρ...

Κωδ. A075-SH12575

Άνω Χολαργός | Ρετιρέ διαμέρισμα 61 τ.μ., 5ου ορόφου με ανοιχτή θέα στον Υμηττό

€ 215.000 61 τ.μ.

  • 3.525 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Στον Άνω Χολαργό, σε εξαιρετικό σημείο κοντά στο Δημαρχείο, διατίθεται προς πώληση ένα ιδιαίτερο ρετιρέ διαμέρισμα 61...

Κωδ. A074-SH12574

Άνω Χολαργός | Οροφοδιαμέρισμα 127 τ.μ., 4ου ορόφου, με θέα που κόβει την ανάσα

€ 420.000 127 τ.μ.

  • 3.307 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε εξαιρετικό σημείο του Άνω Χολαργού, στους πρόποδες του Υμηττού και σε άμεση επαφή με την οργανωμένη αγορά της περιο...

Κωδ. 19599399

Λόφος Τσακού, Χολαργός | Ρετιρέ διαμέρισμα 129 τ.μ. με φως, άνεση και προοπτική

€ 335.000 129 τ.μ.

  • 2.597 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σε μια από τις πιο ήσυχες και πράσινες γειτονιές του Χολαργού, στον Λόφο Τσακού, σας περιμένει ένα ρετιρέ 129 τ.μ. που...

Κωδ. 19599424

Άνω Χολαργός | Φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. σε κεντρικό σημείο.

€ 83.000 48 τ.μ.

  • 1.729 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Άνω Χολαργός | Φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. σε κεντρικό σημείο

Διατίθεται χαριτωμένη και φωτεινή κατοικία 48 τ.μ. στον Άνω Χολαργό, σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο, μόλις λίγα μέτρα από την αγορά, τα μέσα...

Κωδ. A039-SH12539Α

Άνω Παπάγου | Πολυτελές μοντέρνο οροφοδιαμέρισμα 127 τ.μ. 1ου ορόφου με θέα

€ 640.000 127 τ.μ.

  • 5.039 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Σε προνομιακό ψηλό σημείο της ήσυχης περιοχής Άνω Παπάγου, σε πολυτελές νεόδμητο κτίριο μόλις 5 κατοικιών, πωλείται γωνιακ...

Κωδ. A059-SH12559